За яких обставин може бути застосовано адмінарешт майна платника податків?


Згідно з пунктом 94.2 статті 94 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), як повідомила редакції «ЮП» прес-служба ДПІ у Шевченківському районі Києва, арешт майна може бути застосований, якщо з'ясовується одна з таких обставин:

- Платник податків порушує правила відчуження майна, що перебуває у податковій заставі;

- Фізична особа, яка має податковий борг, виїжджає за кордон;

- Платник податків відмовляється від проведення документальної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб органу державної податкової служби;

- Відсутні дозволи (ліцензії) на здійснення господарської діяльності, торгові патенти, а також у разі відсутності реєстраторів розрахункових операцій, зареєстрованих в установленому законодавством порядку, крім випадків, визначених законодавством;

- Відсутня реєстрація особи як платника податків в органі державної податкової служби, якщо така реєстрація є обов'язковою згідно з ПКУ, або коли платник податків, що отримав податкове повідомлення або має податковий борг, вчиняє дії з переведення майна за межі України, його приховування або передачі іншим особам;

- Платник податків відмовляється від проведення перевірки стану збереження майна, яке перебуває у податковій заставі;

- Платник податків не допускає податкового керуючого до складення акта опису майна, яке передається в податкову заставу.

Також, згідно з підпунктом 3.1.8 пункту 3.1 розділу III Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 7.11.2011 року № 1398 із змінами і доповненнями, арешт майна може бути застосований у разі відмови платника податків (його посадових осіб або осіб , які здійснюють готівкові розрахунки та / або проводять діяльність, що підлягає ліцензуванню та / або патентуванню) від проведення інвентаризації основних фондів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів (зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки), передбаченої абзацом першим підпункту 20.1.5 пункту 20.1 статті 20 ПКУ, або ненадання для перевірки документів, їх копій (за умови наявності таких документів).

Джерело pravo.ua


Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Почнемо мабуть от з цього дуже популярного пропозиції Сайти: www.gsmfree.org koriolov.narod.ru Суть ідеї полягає в тому, що автор пропонує ... Читати ще

Ферручіо Ламборгіні (Lamborghini). Створити нове підприємство, швидко перетворити його на процвітаючу компанію національного масштабу, потім продати і створити ще ... Читати ще

Олександр Самонов - президент торгового дому "Копійка". ВАТ «Торговий Дім« КОПІЙКА »є однією з провідних національних мереж формату« Soft-дискаунтер ». ... Читати ще

Сім'я Хендлер - як народжувалася Barbie Хендлер - не настільки відоме прізвище у світі брендів, щоб при одному згадуванні ... Читати ще

Популярні статті

Нові статі

Высокий процент по вкладам

"Контракты UA": Все выше, и выше, и выше: почему банки взвинтили ставки по гривневым депозитамНаибольший доход, ... Далее

Высокие проценты по вкладам москва

У читателя может возникнуть вопрос: «Если я делаю вклад в банке, официально оформляю его всеми необходимыми документами, то какие могут ... Далее

Высокие вклады в рублях

* Консультации каждому рефералуСоветы и рекомендации по увеличению доходовКак не потерять деньгиСупер- Вклад - высокие ставки. Успей оформить. Звезда среди депозитов.Вклады в ... Далее

Высокие проценты по вкладам 2015

Высокие Проценты По Вкладам 2015Нашу группу находят по словам:О психологии легко - Как заработать на идее. Мыслим 31 окт 2007 И тогда ему ... Далее